14 квітня новодністровський «Дністер» зустрінеться з ФК «Неполоківці» в «Суперлізі» Чернівецької області з футболу!
IMG-0bffad593bb39c8f671cac134b42848b-V

Згідно реформи Чернівецької обласної федерації футболу, відповідно до Регламенту проведення обласних змагань, починаючи з 2019 року футбольні колективи Чернівецької області будуть виступати в трьох лігах – «Суперліга», «Перша ліга» та «Друга ліга».

За підтримки Новодністровської міської ради, футбольний клуб «Дністер» заявлений у «Суперлігу» Чернівецької області з футболу сезону 2019 року.

Вже 14 квітня 2019 року, в неділю, ФК «Дністер» дебютує в Чемпіонаті, де в Новодністровську, на міському стадіоні, зустрінеться з чемпіоном області сезону 2018 року – ФК «Неполоківці» (Кіцманський район)!

Крім вказаних команд, в «Суперлізі» виступатимуть «Золотий колос» (с.Строїнці, Новоселицького району, «ШКВАЛ» (с.Чорнівка, Новоселицького району), «RA-DENT» (м.Чернівці), ФК «Нижні Станівці» (Кіцманський район) «Університет» (м.Чернівці) ФК «Волока» (Глибоцький район) ФК «Магала» (Новоселицький район) та ФК «Новоселиця-2017».

Календар матчів Чемпіонату Чернівецької області з футболу

серед аматорів сезону 2019 року.

«Суперліга»

Перше коло

 

I тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра
1 13.04 15.00 «Садгора» «RA-DENT» – ФК «ШКВАЛ»
2 14.04 15.00 с.Волока ФК «Волока» – ФК «Магала»
3 13.04 15.00 с.Строїнці ФК «Золотий колос» – «Нижні Станівці»
4 13.04 15.00 м.Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Університет»
5 14.04 14.00 м.Новодністровськ ФК «Дністер» – ФК «Неполоківці»

II тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра
6 21.04 15.00 с.Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – ФК «Неполоківці»
7 19.04 15.00 «Мальва» ФК «Університет» – ФК «Дністер»
8 21.04 15.00 с.Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Новоселиця-2017»
9 20.04 15.00 с.Магала ФК «Магала» – ФК «Золотий колос»
10 20.04 15.00 «Садгора» «RA-DENT» – ФК «Волока»

 

30 квітня-01  травня – Кубок області 1/16  фіналу

III тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра
11 05.05 15.00 с.Волока ФК «Волока» – ФК «ШКВАЛ»
12 04.05 15.00 с.Строїнці ФК «Золотий колос» – «RA-DENT»
13 05.05 15.00 м.Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Магала»
14 05.05 14.00 м.Новодністровськ ФК «Дністер» – «Нижні Станівці»
15 03.05 16.00 c.Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Університет»


IV
тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра
16 12.05 15.00 с.Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – ФК «Університет»
17 12.05 15.00 с.Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Неполоківці»
18 12.05 14.00 с.Магала ФК «Магала» – ФК «Дністер»
19 11.05 15.00 «Садгора» «RA-DENT» – ФК «Новоселиця-2017»
20 12.05 15.00 с.Волока ФК «Волока» – ФК «Золотий колос»

 

18-19  травня – Кубок області 1/8  фіналу

 V тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра
21 25.05 16.00 с.Строїнці ФК «Золотий колос» – ФК «ШКВАЛ»
22 26.05 16.00 м.Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Волока»
23 26.05 16.00 м.Новодністровськ ФК «Дністер» – «RA-DENT»
24 26.05 16.00 c.Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Магала»
25 24.05 16.00 «Мальва» ФК «Університет» – «Нижні Станівці»

 28  травня – резервний день 

VI тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра
26 02.06   с.Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – «Нижні Станівці»
27 02.06   с.Магала ФК «Магала» – ФК «Університет»
28 01.06   «Садгора» «RA-DENT» – ФК «Неполоківці»
29 02.06   с.Волока ФК «Волока» – ФК «Дністер»
30 01.06   с.Строїнці ФК «Золотий колос» – ФК «Новоселиця 2017»

 04-05  червня – Кубок області ¼ (перші матчі) 

 VII тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра
31 09.06   м.Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «ШКВАЛ»
32 09.06   м.Новодністровськ ФК «Дністер» – ФК «Золотий колос»
33 09.06   c.Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Волока»
34 07.06   «Мальва» ФК «Університет» – «RA-DENT»
35 09.06   с.Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Магала»

 VIII тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра
36 16.06   с.Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – ФК «Магала»
37 15.06   «Садгора» «RA-DENT» – «Нижні Станівці»
38 16.06   с.Волока ФК «Волока» – ФК «Університет»
39 15.06   с.Строїнці ФК «Золотий колос» – ФК «Неполоківці»
40 15.06   м.Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Дністер»

 18-19  червня – Кубок області ¼ (матчі-відповіді) 

IX тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра
41 23.06   м.Новодністровськ ФК «Дністер» – ФК «ШКВАЛ»
42 23.06   c.Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Новоселиця-2017»
43 21.06   «Мальва» ФК «Університет» – ФК «Золотий колос»
44 23.06   с.Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Волока»
45 23.06   с.Магала ФК «Магала» – «RA-DENT»

 25  червня – резервний день 

                                                                                     Т.Зубець

                                                                  Начальник відділу молоді та спорту

                                                                  Новодністровської міської ради