17 листопада у Новодністровську депутати планують достроково припинити повноваження міського голови

Як уже повідомляв Північно-Бессарабський інформаційний портал, вчора, 3 листопада, на 21 сесії Новодністровської міської ради, яка проходила у актовій залі музичної школи, в присутності чималої кількості активних громадян міста енергетиків, депутати за депутатським запитом Валентини Поцелуйко оголосили недовіру міському голові Анатолію Болдашеву  та позбавили його премії. Ці рішення були проголосовані відповідно до регламенту роботи та порядку денного цього відкритого засідання міськради.

Крім того, депутат міськради  Василь Кордонський вніс на розгляд сесії запит про дострокове припинення повноважень міського голови. Однак, порадившись, обранці вирішили відкласти це питання на позачергову сесію, яку планується провести 17 листопада, адже, на нашу думку, скоріше за все, не вистачало голосів для прийняття доленосного рішення.

Хочеться відзначити, що депутати Новодністровської міської ради всіх скликань відзначаються принциповістю і нетерпимістю до авторитарності та самодурства міського керівництва, так у 2005 році вже було достроково припинено повноваження цього ж  таки міського голови Анатолія Болдашева, а у 2011 – Руслана Панчишина. Тож чи позбудеться Новодністровськ вдруге Анатолія Болдашева, – стане ясно вже незабаром.

А сьогодні сесія продовжить роботу, адже ряд проблем  потребує вирішення, а міський голова відпочиває у відпустці. Хоча претензії, які висловлені під час сесії, мали б покликати його до справ…