23-24.12.2017 року в Новодністровську відбудеться міжнародний футзальний турнір «Кубок Енергетика 2017»

23-24 грудня 2017 року в ігровому залі спортивного комплексу ОКЗ «ДЮСШ м.Новодністровськ» відбудеться головна спортивна подія року для нашого краю – міжнародний турнір «Кубок Енергетика 2017».

Головним організатором турніру виступає Новодністровська міська рада, за сприяння якої закуплено та встановлено в ігровому залі спорткомплексу електронне табло. За сприяння Філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» та Філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» планується обігрів ігрового залу! Спонсорами турніру також виступають «Віза Центр», НВО «Укргідроенергобуд», ПП Мандебура О.В., СК «Power energy», Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, Крім цього на період проведення турніру командам-учасникам буде надано безкоштовне житло.

Цього року організаторами були запрошені команди з Чернівецької, Хмельницької, Вінницької областей та республіки Молдова, які згідно жеребкування розподілені на 2 групи:

Група №1

1.ФСК «Новодністровськ»

  1. «KELME» (Бричани, Молдова)
  2. «КОРСА» (м.Кельменці)
  3. «Збірна України міських та сільських голів»
  4. «Евертон» (м.Вінниця)

Група №2

  1. «Фортеця» (м.Кам’янець – Подільський)
  2. ФК «Бершадь»
  3. МК «РЕМ» (м.Муровані Курилівці)
  4. МФК «Нова Ушиця»
  5. «Союз» (Сокирянська ОТГ)

Тож запрошуємо вболівальників відвідати справжнє свято футзалу – головну спортивну подію року нашого краю!!!

Тим часом, ФСК «Новодністровськ» в рамках Чемпіонату України з футзалу зіграв черговий тур в «західній зоні» ІІ ліги. Суперником новодністровців став футзальний колектив  «Дунаївці – КRISPUS». Глядачі стали свідками прекрасної гри нашої команди, яка в підсумку здобула феєричну перемогу з рахунком 13:3

До Вашої уваги відео цього поєдинку:

ФСК «Новодністровськ» – МФК «Дунаївці – КRISPUS» – 13:3 (6:1)

https://www.youtube.com/watch?v=6NpHSm7l71k