25 резервістів з Сокирянщини відправили на військові збори

На базі Рівненського  загально-військового полігону нещодавно розпочались навчальні збори з  військовозобов’язаними та резервістами Чернівецької області. У складі групи, що підвищує та вдосконалює військові навички і 25 представників Сокирянщини. Всі вони зараховані до оперативного резерву другої черги.
Цього разу вирушили на збори чоловіки з Сокирян, Новодністровська, Ломачинців, Коболчина, Лопатового, Ожевого, Шебутинців, Михалкового, Шишківців, Галиці, Нової Олекесіївки, Гвіздівців та Білоусівки.

Солдати, сержанти та три офіцери впродовж місяця на практиці закріплюватимуть набуті навички, а також виконуватимуть практичні стрільби, підвищуватимуть фізичну підготовку та ознайомляться з новітньою військовою технікою зі всіх сфер Збройних Сил України.

Як повідомили у Сокирянському військовому комісаріаті, на період проведення зборів всім учасникам зберігається місячна заробітна плата та виплачується одноразова грошова виплата. Також учасники військових навчань забезпечуються безкоштовним харчуванням, обмундируванням, медичним обслуговуванням, та іншими соціальними гарантіями.