7 з 14 депутатів Ломачинецької сільської ради підтримали пропозицію Новодністровська про об’єднання

20 квітня відбулася 6-та сесія Ломачинецької сільської ради VII скликання. З  14-ти сільських обранців у роботі сесії взяли участь – 11, адже троє депутатів, як повідомила сільський голова, подали заяви про припинення повноважень. Причини таких рішень названі не були, однак складається враження,  що в Ломачинцях допускається лише одна точка зору, іншої бути не може. У роботі сесії взяв участь керуючий справами Сокирянської районної ради Сергій Горн.

Під пильним оком багаточисельних об’єктивів відеокамер обласних та місцевих засобів масової інформації  сільські депутати розглянули дев’ять питань порядку денного. Першим з яких було   питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальної громади. Відтак, розглянувши повторне звернення Новодністровської міської ради та  врахувавши   результати громадських слухань, проведених 25 березня 2016 року, Ломачинецька сільська рада вирішила: дати згоду на добровільне об’єднання територіальної громади села Ломачинці в Новодністровську громаду із центром у місті  Новодністровськ та делегувати 5 депутатів до складу робочої групи із підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад. За дане рішення проголосувало 7   з 14 депутатів Ломачинецької сільської ради, тобто рівно половина, тож вирішальним був голос сільського голови. Чи не означає такий результат голосування, що думки в Ломачинцях, щодо об’єднання розділились порівну?

Наразі депутати вирішили провести інвентаризацію вільних земельних ділянок та до вересня надати наділи учасникам бойових дій, що проживають на території села, внесли зміни до цьогорічного сільського бюджету та з другої спроби відхилили пропозицію Грубнянської сільської ради про об’єднання всіх сіл району в одну громаду. Вцілому сесія пройшла спокійно та без ексцесів, поодинокі провокації Михайла Нажиги не мали підтримки у присутніх. Відтак після завершення пленарного засідання він вже на вулиці намагався «створити картинку» для обласних ЗМІ , вступаючи в полеміку та ображаючи представників з Сокирян – і знову прокол. Так де ж тиск і залякування з боку районної влади? Чи варто Нажигам грати в такі ігри, де вони самі є і героями і ображеними, і нападниками, і відступаючими… Розігралась уява ? Бажане хочеться видавати за дійсне ?