75-та річниця Перемоги стала дійсно унікальним святом для всієї Сокирянщини: запрошуємо переглянути ці захоплюючі, урочисті миті відзначення величного Дня 9 Травня 2020 року (ВІДЕО)
IMG_6202

День Перемоги – він у кожного в серці, думках, світлих споминах. Бо, на жаль, так мало залишилося серед нас тих, кому ми маємо вклонитися в ноги і подякувати за наше сьогодення та краще майбутнє.

Сокирянщина відправила на фронти Другої Світової війни – тисячі воїнів. У 1941 було мобілізовано 1225 наших земляків,  на фронт у 1944 з Сокирянщини призвані 2500 чоловіків. Сотні повернулись живими, з високими  бойовими нагородами. Нам так приємно було бачити серед нас кавалерів орденів та медалей…

А сьогодні ми особисто можемо подякувати та щиро вшанувати всього 11 мужніх та відважних, живих свідків тих страшних, але вікопомних подій.

На жаль, карантин вніс зміни до цьогорічного відзначення 75-ої річниці Дня Перемоги, бо ж планувалося відсвяткувати гучно, урочисто і масштабно. Та у цей вікопомний день щомиті до обелісків та пам’ятників лягали яскраві квіти шани, пам’яті, поваги і вдячності.

Відеосюжети 9 Травня – документальні підтвердження всезагальної традиції шанувати героїв і берегти славну історію Великої Перемоги!