75-ту річницю визволення України від фашистських загарбників відзначили на Сокирянщині

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цього часу  все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини та  наслідки. Перемога. Це була масштабна подія  зі сльозами на очах. Свято, яке  не можна описати простими словами.

У нашому календарі є немало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, що подарували нашій землі свободу! До кінця війни залишалося ще пів року. Але день визволення України від фашистських загарбників був вписаний тоді до національного календаря пам’яті.

Урочисті заходи з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників відбулись сьогодні і на Сокирянщині. Голова районної ради Василь Козак, в.о. голови райдержадміністрації Андрій Маркевич, заступник голови районної ради Олексій Бойко разом з представниками ветеранських організацій, органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій поклали квіти до підніжжя пам’ятників загиблим воїнам-односельчанам та Братської могили, а також вшанували пам’ять полеглих в далекі та теперішні часи воєнного протистояння хвилиною мовчання.

Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях. З Днем визволення України!