8-9 листопада 2014 року проведено олімпіади з іноземних мов та екології

8-9 листопада 2014 року проведено олімпіади з іноземних мов та екології і розпочато проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів ЗНЗ і ПТНЗ із базових дисциплін у 2014/2015 навчальному році.

Результати олімпіади:

англійська мова

Матковський Богдан Русланович, учень 8 класу Романковецької

гімназії – І місце, вчитель – Бабій Олена Петрівна;

 

– Чумак Ольга Володимирівна, учениця 8 класу Сокирянської гімназії –

ІІ місце, вчитель –  Тодоріка Марія Іванівна;

 

Дячок Тетяна Павлівна, учениця 9 класу Сокирянської гімназії – І місце, вчитель –  Оленчук Людмила Анатоліївна;

Боштан Алла Олександрівна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ №1ст. м. Сокиряни – ІІ місце, вчитель – Баштан Людмила Іванівна;

– Кльоб Наталія Михайлівна, учениця 10 класу Романковецької гімназії – І місце, вчитель – Зубаль Євгенія Андріївна;

– Бурлака Олена Анатоліївна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Коболчин.- ІІ місце, вчитель – Гандзій Валентина Іванівна;

– Гулько Юлія Олегівна, учениця 11 класу Сокирянської гімназії – І місце, вчитель –  Оленчук Людмила Анатоліївна;

– Кучеренко Валерія Володимирівна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. м. Сокиряни – ІІ місце, вчитель – Швець Наталія Вікторівна;

Німецька мова:

  • Самараш Яна Вікторівна, учениця 8 класу Білоусівського НВК – І місце, вчитель Савчук Ганна Петрівна;
  • Григорюк Олег Олексійович, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Михалкове – ІІ місце, вчитель Бандуряк Любов Іванівна;
  • Гангал Яна Ростиславівна, учениця 8 класу Сербичанського НВК – ІІ місце, – Степанятова Галина Федорівна;
  • Федько Дар’я Ігорівна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гвіздівці – ІІІ місце, вчитель Козловська Аліна Анатоліївна;
  • Пержул Віталій Олексійович, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шебутинці – ІІІ місце, вчитель Безпалько Наталя Петрівна;
  • Добинда Валерія Валентинівна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Шишківці – ІІІ місце, вчитель Фрасиняк Інна Іванівна;
  • Дімітрюк Діана Михайлівна, учениця 9 класу Білоусівського НВК – І місце, вчитель Савчук Ганна Петрівна;
  • Руснак Людмила Іванівна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Шишківці – ІІ місце, вчитель Фрасиняк Інна Іванівна;
  • Вакуленко Крістіна Валентинівна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Ломачинці – ІІ місце, вчитель Крива Наталя Миколаївна;
  • Бородата Ніна Миколаївна, учениця 9 класу Селищанського НВК – ІІІ місце, вчитель Лесько Євгенія Іванівна;
  • Веліженкова Альона Василівна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Грубна –ІІІ місце, вчитель Максімова Наталя Степанівна;
  • Рудько Інна Михайлівна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Михалкове – І місце, вчитель Бандуряк Любов Іванівна;
  • Гіба Вікторія Василівна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Шишківці – ІІ місце, вчитель Фрасиняк Інна Іванівна;
  • Римар Єлизавета Валентинівна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Вашківці – ІІІ місце, вчитель Балан Яна Василівна;
  • Гуцул Богдан Ігорович, учень 10 класу Селищанського НВК – ІІІ місце, вчитель Лесько Євгенія Іванівна;
  • Ткачук Тетяна Сергіївна, учениця 11 класу Білоусівського НВК – І місце, вчитель Савчук Ганна Петрівна;
  • Остахова Наталія Олександрівна, учениця 11 класу Селищанського НВК – ІІ місце, вчитель Лесько Євгенія Іванівна;
  • Ігнатова Людмила Юріївна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Шишківці – ІІ місце, вчитель Скаженюк Ольга Юріїна;
  • Швець Богдан Анатолійович, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Михалкове – ІІІ місце, вчитель Бандуряк Любов Іванівна;
  • Довбенко Інна Андріївна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Ломачинці – ІІІ місце, вчитель Крива Наталя Миколаївна;
  • Бучка Мар’яна Андріївна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гвіздівці – ІІІ місце, вчитель Козловська Аліна Анатоліївна.

Екологія:

  • Буханець Іванна Іванівна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Михалкове – І місце, вчитель Гапчук Людмила Михайлівна;
  • Маковій Неля Олександрівна, учениця 10 класу Сербичанського НВК – ІІ місце, – Марко Лариса Петрівна;
  • Кушнір Анастасія Сергіївна, учениця 10 класу Романковецької гімназії – ІІІ місце, вчитель – Кувіла Юрій Михайлович;
  • Тимчук Діана Анатоліївна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шебутинці – ІІІ місце, вчитель Полонка Надія Миколаївна;
  • Євангелієва Анна Володимирівна, учениця 10 класу Сокирянського ВПУ- ІІІ місце, вчитель – Гладка Оксана Геннадіївна;
  • Шевчук Оксана В’ячеславівна, учениця 11 класу Романковецької гімназії – І місце, вчитель – Кувіла Юрій Михайлович;
  • Жук Дмитро Васильович, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. м. Сокиряни – ІІ місце, вчитель – Дорофей Світлана Семенівна;
  • Фуга Тетяна Геннадіївна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Михалкове – ІІІ місце, вчитель Гапчук Людмила Михайлівна;
  • Фармагей Лілія Анатоліївна, учениця 11 класу Сокирянської гімназії – ІІІ місце, вчитель Погребняк Ніна Вікторівна;
  • Лейберюк Наталія Михайлівна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шебутинці – ІІІ місце, вчитель Полонка Надія Миколаївна.

15 листопада будуть проводитися олімпіади з хімії та астрономії. Одночасно проходитиме ХV Міжнародний  конкурс з української мови імені Петра Яцика.

 

Наступні олімпіади проходитимуть:

 

22.11.2014 Біологія
23.11.2014 Географія
29.11.2014 Фізика
29.11.2014 Українська мова і література
30.11.2014 Інформатика
06.12.2014 Математика
06.12.2014 Історія

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 15 = 16