9 травня представники терцентру відвідали ветеранів війни, які проживають на території району та привітали їх з Днем Перемоги

Знагоди відзначення  69 річниці  Дня Перемогиу Великій Вітчизняній війні 1941-1945 р.р. територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Сокирянському районі закуплено  69 продуктових наборів  на загальну суму 5431 гривні. В тому числі для всіх 45 інвалідів ВВв, 10 учасників бойових дій ветеранів війни, одного жителя району,  прирівняного до категорії інваліда ВВв та 13 учаників війни, які перебувають на лікуванні у стаціонарних відділеннях центральної районної лікарні. Також для всіх 25 жителів Романківецького стаціонарного геріатричного відділення (5 з яких є учасниками війни), закуплені солодкі подарунки з нагоди відзначення свята на суму 1320грн.

9 травня представники терцентру відвідали ветеранів війни, які проживають на території району та привітали їх з Днем Перемоги, побажали їм міцного здоров’я, щастя,  довголіття та вручили продуктові набори.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 + = 33