Аграрії Сокирянщини успішно освоюють міжнародні ринки
Безымпвпянный

Минулий сезон –2018 став шаленим для українських виробників яблук, в тому числі, і для аграріїв Сокирянщини. Рекордний валовий збір плодів збігся з високим виробництвом яблук у країнах ЄС і зробив і без того високу конкуренцію на цьому ринку просто надмірною.

Склалася дивна ситуація: у розпал сезону збір яблук припинили невеликі господарства, бо ціни на ринку не окупали навіть виробничі затрати і сади стояли занедбані. Єдина надія садоводів — продаж плодів на світовому ринку.

Відтак Товариство з обмеженою відповідальністю «Молодіжна аграрна спілка», яке нині впевнено входить до числа найбільших виробників та експортерів плодової продукції не лише Чернівеччини, продовжує просувати свої плоди на міжнародних ринках. Якщо до цього яблука сортів «Голден», «Гала» і «Джонапринц» з Олексіївки конкурували  у Голландії, Об’єднаних Арабських еміратах, то нині тут освоюють ринки Азії.

Саме в ці дні «Молодіжна аграрна спілка» в числі 813 компаній з 43 країн світу презентує свою продукцію на  ASIA FRUIT LOGISTICA –  єдиному в Азії спеціалізованому виставковому магазині свіжих фруктів і овочів – в Hong Kong’s AsiaWorld- Експо.

У ході підготовки до участі у кількох цьогорічних провідних міжнародних виставках плодової продукції на підприємстві відзняли презентаційний відеоролик, який яскраво розповідає про виробничі потужності, хід виробнитва та процесом контролю якості плодів «Молодіжної аграрної спілки».