Аграрна партія близька до прохідного бар’єру, але її рейтинг занижують, – політолог
festival-sela1

За словами політолога Вадима Карасьова, на виборах в ОТГ Аграрна партія Поплавського показала себе як сильний конкурент як системних партій, так і різних партій “нових облич”. Повідомляє Інтернет-видання “Коментарии”.

Аграрна партія України на чолі з народним депутатом Михайлом Поплавським близька до того, щоб подолати прохідний бар’єр у 5% на парламентських виборах. Про це написав на своїй сторінці в Facebook політичний експерт Вадим Карасьов.

Політолог зазначив, що сьогодні відразу кілька соціологічних компаній опублікували свіжі рейтинги партій на виборах до Верховної Ради. П’ятірка лідерів, за його словами, залишається незмінною.

При цьому інші партії, які активно включилися у виборчу гонку з якихось причин в опитування не потрапляють. Одна з таких – Аграрна партія. Карасьов переконаний – рейтинги цієї політичної сили занижуються за намовою конкурентів.”Аграрна партія досить пізно стартувала у виборчих перегонах. Але з залученням в якості лідера списку, а тепер уже і лідера партії Михайла Поплавського, активної інформаційної кампанії в медіа, появи народного улюбленця Олега Винника, за моїми даними її рейтинг уже на рівні 3%. тому я здивувався, що цієї політичної сили немає в свіжому рейтингу.Виявляється, “Аграріїв” спеціально вилучили з опитування, так як партія наблизилася до прохідного п’ятивідсоткового бар’єра – 4,1% серед визначилися з вибором “, – пояснив політолог