Акценти і пріоритети медицини району ще раз проаналізовано за участі керівництва галузі області
IMG_3891

Що чекає на медичну галузь Сокирянщини? Які маємо успіхи в процесі реформування та на що ще слід звернути особливу увагу? Чи є можливість покращення матеріально-технічної бази лікувальних закладів? Про це та більше говорили під час зустрічі із очільницею Департаменту охорони здоров’я ОДА.

Вчора черговий візит до закладів охорони здоров’я Сокирянського району здійснила директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Андрієць. Головна ціль зустрічі – методична допомога в плані організації роботи в процесі реформування.

У ході робочої поїздки пані Андрієць вчергове проаналізувала роботу первинної ланки медицини в районі. Вона наголосила, що є багато здобутків та напрацювань у цій галузі, але, разом з тим, є ще багато питань, які чекають на своє вирішення. Тож, Оксана Анатоліївна наголосила, що спільними зусиллями лікарів «первинки», представниками влади району та за методичної підтримки Департаменту все вдасться вирішити та налагодити.

Що стосується вторинного рівня медицини, то районна лікарня тільки починає свій шлях реформування. Але, як зазначила чиновниця, із такою матеріально-технічною базою, фахівцями та вмілим керівництвом у лікарні є всі шанси далі ефективно функціонувати та надавати всі необхідні населенню послуги.

Детально слухайте із перших уст: