Акція «Милосердя» відкриває все нові обличчя щирих і добрих людей, шо допомагають щедро і безкорисливо
IMG-bf20edf087974c3d96086989d7d780cb-V

Соціальна робота – праця щоденна: розуму і рук, щирих сердець і добрих думок, з великою любов’ю до ближніх. Ми знаємо – щомиті нашого візиту чекають багато громадян, яким держава гарантує підтримку, а соціальні працівники впроваджують ці гарантії на практиці.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Сокирянському районі  завжди опікується самотніми немічними людьми, а також організовує адресне надання допомоги потребуючим громадянам району, постійно вишукує можливості для покращення якості соціальних послуг та допомоги людям. Для цього  співпрацює з небайдужими людьми, благодійними організаціями.

З 2016 року територіальний центр співпрацює з Чернівецькою міською ГО «Гільфе». За цей період отримано з різних країн світу гуманітарну допомогу  у  вигляді одягу, взуття, постільної білизни та інших речей, бувших у користуванні близько 11 тонн. Тому соціально-незахищені верстви населення району, яких з кожним роком, на жаль, стає більше, мають можливість отримати у тер центрі такі необхідні їм речі.

Працівники територіального центру та їх підопічні щиро вдячні ЧМГО «Гільфе», особливо – заступнику голови вказаної організації  Бродовій Л.С. (на фото). Також з сприяння Людмили Степанівни ми отримуємо гуманітарну допомогу через благодійні фонди. От і 8 листопада – від Чернівецького благодійного фонду «Хесед-Шушана» (директор Ілля Хаїмович Хочь на фото). Висловлюємо вдячність за допомогу і розуміння. Адже добро і милосердя – найбільші людські чесноти.

Всіх небайдужих запрошуємо взяти участь в щорічній районній благодійній акції «Милосердя».

Кошти Ви можете перераховувати на спеціальний рахунок територіального центру соціального обслуговування:

код 21423443

р/р 31550306142805

ГУДКУ в Чернівецькій області,

МФО 856135

Натуральну допомогу (продукти харчування, одяг, взуття, медикаменти, тощо) направляти у територіальний центр соціального обслуговування (м.Сокиряни, вул.Центральна, 1).

 

                                  Гановська Н.М.,

директор терцентру