Акція «Подаруй бібліотеці книгу»

З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. А вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.

Пам’ятки людської думки накопичувалися саме в бібліотеці упродовж багатьох століть.

Вже не перший рік Сокирянська центральна районна бібліотека проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу». В кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням.

Здавалось би важко в наш час достукатись до людських сердець та дуже приємно, що в нашому місті ще так багато небайдужих людей, які знаходять можливість відгукнутись на заклик про допомогу.

І цього разу до бібліотеки з подарунком цікавої та потрібної літератури завітав активний читач, учень Сокирянської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Євген Ткач.

Працівники бібліотеки дуже вдячні Євгену за такий чудовий подарунок і запрошують всіх бажаючих взяти участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу». Ми впевнені, що всі подаровані книги обов’язково знайдуть свого читача в нашій бібліотеці!

Робимо добро – і на душі стає тепло і приємно.