Актив Сербичан вдало і стабільно працює на розвиток місцевої громади

Турбота місцевого самоврядування у селі про добробут та достойне життя односельчан завжди була свідченням ефективної роботи сільвиконкому та депутатського корпусу. У Сербичанському НВК знають, що місцева влада завжди  використовує всі можливості, щоб покращити їх навчальний процес та дозвілля підростаючого покоління. З року в рік із сільського бюджету виділяються кошти на благоустрій та покращення матеріальної бази школи.

Цьогоріч знову порадували дітвору, батьків та педагогів цінними та вкрай важливими подарунками. Для молодшого школярства закупили плазмовий телевізор марки «LG», аби ті могли проводити свої уроки у цікавій та інтерактивній формі, збагачуючи уяву і знання, вміло виходити на нові стандарти викладання і розвитку.

На уроках трудового навчання дівчатка тепер зможуть працювати за новими швейними машинками. Два сучасних прилади полегшать роботу творчого колективу Сербичанського НВК та участь у конкурсах, адже не секрет, що багато сценічних костюмів шиються вмілими руками натхненних педагогів школи. Для покращення матеріальної бази адмінкабінетів та шкільної бібліотеки придбали також три сучасних принтери.

Цьогоріч сільська рада також виділила кошти на придбання обладнання для шкільної котельні. Закупили новий котел та циркуляційні  помпи,  аби дітворі в навчальному закладі було тепло та затишно.

Надзвичайно важливою є також реконструкція будівлі колишньої котельні під новий спортивний зал. Наразі там тривають внутрішні роботи. Відтак, незабаром сербичанці зможуть покращувати свою фізичну форму та здоров’я у новому спортзалі.

Щороку Сербичанська сільська рада виділяє чималі кошти на розвиток та осучаснення рідного НВК. Зокрема, дбають про покращення благоустрою шкільного подвір’я, фінансують харчування школярів та закупляють нові підручники.

Кожному жителю села і багаточисельним гостям, які бувають у Сербичанах,  видно і зрозуміло, що місцева влада правильно розставляє пріоритети, ставлячи в основу розвиток території, підтримку талановитої молоді, досконалий розвиток юних і озброює педагогів і культпрацівників новими засобами, поширює  сучасні методики і технології. І село йде в ногу з життям, постійно яскраво представляючи рідний край у всеукраїнських та регіональних конкурсах, змаганнях чи олімпіадах. Є конкретні справи і є відмінні результати.