Анатолій Максимчука переобрано головою Сокирянської районної організації ТСОУ
        26 листопада у Сокирянах  відбулася ХХ конференція  районної організації Товариства сприяння обороні України за участю голови Чернівецької обласної організації ТСОУ Володимира Кравченка.

Під час конференції заслухано звіт про роботу районної організації за п’ять років, звіт ревізійної комісії, а також проведено вибори делегатів на конференцію Чернівецької обласної організації ТСОУ.

Звітуючи перед делегатами, керівник районної організації ТСО України Анатолій Максимчук зазначив, що впродовж останніх років були зруйновані сталі взаємозв’язки між оборонним товариством та збройними силами.

За словами Анатолія Петровича, районна організація плідно співпрацює з первинними ланками товариства  в школах. Так, на базі навчальних закладів проводиться активна робота по патріотичному вихованню молоді, організовуються місячники оборонно-масової роботи, спартакіади серед допризовної молоді району, автопробіги, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Після підбиття підсумків, члени організації окреслили план роботи на наступні 5 років.

Відтак  відбулися вибори голови Сокирянської районної організації ТСОУ. За результатами відкритого голосування керівником організації було переобрано Анатолія Петровича Максимчука.

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

85 + = 87