Анатолія Болдашева новодністровські депутати відправили у відставку
49445

Вдруге на одні і ті самі граблі… У Новодністровську депутати міської ради достроково припинили повноваження міського голови Анатолія Болдашева.

Відповідне рішення було ухвалене вчора на сесії Новодністровської міськради шляхом таємного голосування 18-ма голосами депутатів (загальна кількість обранців міськради – 26).

Наприкінці голосування та підрахунку голосів у бюлетенях, представниця лічильної комісії зачитала рішення:

“Новодністровська міська рада вирішила достроково припинити повноваження Новодністровського міського голови Болдашева Анатолія Івановича”. Присутні у сесійній залі депутати відреагували на це рішення оплесками.

Варто зауважити, що у 2005 році попередня каденція Болдашева завершилась теж  відставкою. Тоді причиною припинення повноважень послугувала бездіяльність міського голови.

Втретє міським головою Анатолій Іванович став у 2015 році, будучи висуванцем від партії БПП “Солідарність”. Тоді його підтримали 1018 новодністровців. А через рік, в листопаді 2016 року, йому вже знову оголошували недовіру. У цьому році ситуація повторилася, тільки активістам та депутатам вдалося довести справу до голосування.

Та в обговореннях у соціальних мережах люди висловлюють думку, що так легко Анатолій Іванович від владного «крісла» не відмовиться. Подейкують, що до ТРАВНЯ мер перебуватиме у відпустці, а також дописувачі висловлюють припущення, що далі ця справа розглядатиметься у суді.

Але те, що бездіяльність мера вже вкрай дістала новодністровців і вони знайшли підтримку в особі депутатів міськради,  – ФАКТ. А що буде далі, –  побачимо!