Аптечна мережа №28 – забезпечить кожного, хто звернеться, всім найнеобхіднішим
maska

Дедалі частіше у соціальних мережах зустрічаємо нарікання жителів району на недостатню забезпеченість аптечних установ засобами захисту. Люди пишуть, що у аптеках не можливо знайти маски, респіратори, антисептики тощо. Яка реальна картина у приватних аптеках важко сказати, а от який реальний стан справ у комунальному підприємстві «Центральна районна аптека №28»,  ми запитали у його завідуючого – Миколи Коваля.

Варто зауважити, що ця комунальна аптечна установа – єдина в області, що збереглася у такій формі власності, відповідно має змогу забезпечити належне функціонування філій у населених пунктах краю. До єдиного комунального фармацевтичного господарського комплексу входять: 6 аптек, в тому числі, цілодобова –  на території ЦРЛ, аптечний пункт при поліклініці райлікарні, 19 пунктів при сільських амбулаторіях і ФАПах. У найвіддаленіших куточках нашого району населення може придбати необхідні ліки та предмети особистого захисту.

Керівник установи –  Микола Коваль наголошує, що вони постійно працюють над безперебійним забезпеченням мешканців району засобами індивідуального захисту, зокрема, масками. Впродовж минулого тижня  аптекою було реалізовано населенню та передано лікарям  близько 7500 масок, вже днями очікується нова партія – більше 1000 штук  респіраторів типу F2. Підприємство –  єдине в районі надає деззасоби освітнім установам, організаціям, приватним підприємцям  та для забезпечення знезараження вулиць міста.

Микола Васильович запевняє, що комунальна аптека, не зважаючи на тотальний дефіцит медичних товарів, все ж таки безперебійно забезпечуватиме Сокирянщину всім необхідним. Це питання – на постійному контролі у засновника підприємства – Сокирянської районної ради.