Автошляхи та вулиці громади повинні бути в належному стані

На цьому наголосив Сокирянський міський голова Василь Козак в ході зустрічі з директором комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» Ігорем Маковеєм та керівником філії «Сокирянський райавтодор» – Василем Бучацьким. «За будь-яких умов дороги громади повинні бути у належному стані. Особливо в нинішній час, коли випадає сніг, вдень температура повітря підвищується, а вночі знижується, і можливе утворення ожеледиці» – зауважує Василь Васильович. «Питання розчищення та посипання піщано-сольовою сумішшю доріг державної і комунальної власності повинно бути на особистому контролі керівників профільних служб» – наголошує міський голова.

За інформацією директора комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» Ігоря Маковея, вранці та протягом дня центральні дороги та вулиці міста Сокиряни посипаються піщано-сольовою сумішшю. Приведено у належний робочий стан всю техніку підприємства, здійснено запаси піску та технічної солі для посипання доріг. В достатній кількості наявні паливно-мастильні матеріали. Забезпечено підготовку та відповідне обладнання спеціальної техніки, яка буде залучатись до розчистки доріг і вулиць в населених пунктах громади, у разі випадання снігу у великих об’ємах.

Поряд з цим, здійснюється розчищення та посипання доріг державного значення. Керівник філії «Сокирянський райавтодор» Василь Бучацький зазначає, що дороги державного значення, які проходять територією громади, посипано піщано-сольовою сумішшю. Роботи проводяться систематично, в залежності від рівня випадання снігу. Підприємство забезпечене необхідною технікою. В достатній кількості наявні паливно-мастильні матеріали, а також піщано-сольова суміш.