Бабій Оксану Іванівну обрано заступником Сокирянського міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади
IMG-5144

В ході третьої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання, депутати обрали заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Ним стала Бабій Оксана Іванівна – начальник управління Державної казначейської служби у Сокирянському районі. Пропозицію міського голови підтримав 21 депутат із 22 присутніх на сесії.

Як зауважує Сокирянський міський голова Василь Козак, Оксана Іванівна куруватиме в міській раді питання, що стосуються жителів міста Сокиряни, оскільки багато років проживає на території міста, знає проблеми та потреби його мешканців.

Оксана Іванівна Бабій народилася 11 січня 1971 року в місті Дубровиця Дубровицького району Рівненської області. Вищу освіту здобула у Кам’янець-Подільському державному сільськогосподарському інституті. Має значний досвід роботи в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади. Обиралась депутатом Сокирянської районної ради  VІ та VІІ скликань. Обиралася головою постійної комісії з питань бюджету районної ради.

Відповідно до прийнятого депутатами рішення, Оксана Іванівна приступить до виконання своїх посадових обов’язків після звільнення з попереднього місця роботи.