Балакає часто-густо, а виходить пусто: яка реальна ціна турботам нардепа Бурбака про Сокирянський район?
1507983731-2451

Парламентські перегони, спроби будь-якою ціною пробратися в Раду знову «годують» нас пустими обіцянками, пустомельними заявами. Про свою любов до 204-го округу заявляє щомиті  одіозний кандидат у нардепи Максим Бурбак. Рейтинги невтішні, тож у хід пішли всі можливі і неможливі засоби маніпуляції людьми. Приписує собі всі добрі справи, які мають місце на бажаній платформі, що подарує можливість ще 5 років «розвивати» країну. Але якщо Хотинському та Кельменецькому району за минулу каденцію нардепа Бурбака перепадали «фінансові ласощі» із держбюджету, то Сокирянщину Максим Юрійович «карав» за вперте відстоювання своєї думки. Маючи впливові зв’язки у вищих ешелонах влади, – Кабінеті міністрів, ДФРР, Бурбак сприяв, щоб Сокирянський район отримував по-мінімуму, або і взагалі не мав бюджетних асигнувань. Чи ж не злочин це проти людей?

От і зараз в обласних ЗМІ з’являються інформації про те, що сотні об’єктів будуть реконструйовані завдяки фінансовій підтримці Кабінету міністрів. Не забуває пропіаритися на цьому і кандидат Бурбак, мовляв,  все це можливо лише завдяки його старанням. Серед лідерів за обсягами бюджетних надходжень – Заставнівський, Хотинський та Кельменецький райони, вони отримають  6 та більше ніж по 3 мільйони відповідно. А от Сокирянщини, вже звично, немає у списку. Тут Бурбакова ставка – на об’єднані громади, бо тільки там впливовому чиновнику коряться. Всі інші – поза милістю Максима Юрійовича.

Що ж тут ще скажеш… Справжня державницька позиція – ділити людей на тих, хто сліпо підтримує і таких, хто висловлює свою думку, на тих, хто живе в об’єднаній громаді і  які залишилися поза їх межами (чимала заслуга у цьому того ж Бурбака).

Але ж дострокові вибори до Парламенту не залишають альтернатив. Старим політичним силам за будь-якої ціни туди необхідно пробитися. Якщо рейтинги партії, яку ж і очолюєш у Верховній Раді наднизькі, про цю політсилу варто забути. Тож, зрікшись своїх однопартійців, Максим Бурбак іде на вибори самовисуванцем. Напевне, не хоче кандидат, щоб його прізвище асоціювали із «Народним фронтом».

Безымянный

Подавши днями документи до ЦВК, він заявив, що його партія – це люди – виборці, яких за роки своєї каденції Максим Юрійович підгодовував «бюджетною гречкою».