Батьки, діти і вчителі знову стали активними учасниками святкових заходів у Сокирянській районній музичній школі

Дивовижні, зворушливі музичні зустрічі вміє організувати творчий педагогічний колектив Сокирянської районної музичної школи, адже традиції таких форм навчання і виховання тут склалися впродовж десятиліть… Осінні теплі і щирі свята – родинні, сімейні і дитячі – це музика для душ, які захоплені творчістю і бажанням стати Маестро! А на цей тернистий, але яскравий шлях цьогоріч стали більше 40 маленьких мрійників, чиїми успіхами ми неодмінно будемо гордитися.

Людство знайоме з музикою вже дуже давно. Наприклад, китайські археологи при розкопках виявили музичні інструменти, створені ще 2000 років тому, а в печерах Африки можна знайти численні малюнки, що зображають людей за грою на різних дудочках і флейтах. Перший Міжнародний день музики, заснований Міжнародною музичною радою, згідно з резолюцією 15-ї Генеральної асамблеї IMC, що пройшла в Лозанні в 1973 р., було проведено 1 жовтня 1975 року. З того часу щороку в  Міжнародний день музики зазвичай по всьому світу влаштовуються концерти, в межах яких звучать кращі музичні твори.

Тож з нагоди Міжнародного дня музики у Сокирянській районній музичній школі ім.М.Мафтуляка відбулися святкові заходи за участі учнів, батьків та педагогів.

Наймолодших вихованців, які цьогоріч вперше завітали до школи, привітала директор Людмила Мафтуляк. Для дітей організували концерт під назвою «Педагоги-дітям». Виступили учасники камерного хору «Гроно» та дует у складі Дмитра Шкваруна та Тетяни Андронік.

Цікаво, тепло та зворушливо пройшло свято. Особливо воно запам’ятається першокласникам, яких у цьому році вступило до школи більше 40 і яких урочисто було посвячено в юні музиканти. Тож тепер –  тільки вперед! До нових музичних, творчих, яскравих перемог!