Бажане видаєте за дійсне??!!!

На Сокирянщині продовжує «кипіти» ситуація із процесом децентралізації. Міська рада вперто намагається всіма правдами і неправдами уникнути приєднання 14 сіл, що виявили бажання бути у Сокирянській МТГ.

Як стало відомо нашим журналістам, сьогодні на адреси сільських рад надійшов лист від заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Гостюка В.І. Чиновник закликає до організації проведення у  населених пунктах району громадських слухань з метою публічного обговорення питань щодо територіального об’єднання.

Але тут виходить, як кажуть,  «незістиковочка»… Громадські обговорення у цих селах відбулися ще восени минулого року. Люди висловили своє бажання бути у міській об’єднаній громаді, а депутати рад прийняли відповідні рішення на сесіях. Невже, Василь Іванович Гостюк, який курує питання децентралізації, про це не знає? І якщо знає, то як порадить вчинити із раніше прийнятими рішеннями, адже, щоб їх відмінити, потрібно пройти довгу процедуру.

Цікаво також те, що серед перелічених населених пунктів, де потрібно провести обговорення, зазначена також Корманська сільська рада. Ми всі пам’ятаємо, що ще минулої неділі, 4 лютого, там уже відбулися слухання. Сам пан Гостюк інформував про це на своїй сторінці у Facebook: «…Черговий яскравий приклад-сьогоднішні слухання в с.Кормань. Присутні мешканці ОДНОСТАЙНО проголосували на підтримку створення Романківецької ОТГ з с.Кормань в її складі! Утрималась ОДНА людина…». Одностайність, про яку говорить заступник губернатора, це навіть і не сотня людей. Тож, невже, Василь Іванович сам уже зрозумів, що це зібрання у Кормані не можна назвати повноцінним громадським обговоренням. Визнає посадовець  рішення цих слухань нелегітимним?

Але найбільше, що хвилює громадськість, це те, чого серед перерахованих населених пунктів немає Коболчина та Сокирян? Може, все-таки, варто запитати, в першу чергу, у жителів Сокирянської МТГ, чи хочуть вони приєднання своїх земляків. Але це, напевно, і не так важливо. За круглим мерським столом це питання уже вирішили…без нас!