Безпека руху – здорове і щасливе життя!

Життя – основне, головне, безцінне, що у нас є. Кожен воліє розпоряджатися ним, як хоче. Життя – унікальне і неповторне, але, на жаль скінченне і таке коротке…

Людина повинна дбати про свою безпеку, про  майбутнє та  здоров’я, адже кожен з нас є чиїмось сенсом. Берегти себе і своїх рідних – ось  що важливо.

Останнім часом на теренах Чернівецької області, та і не тільки Чернівецької, спостерігаємо часті випадки виникнення ДТП, які не тільки калічать, але, часом, і забирають людські життя. Чи то необережність, чи незнання правил, чи байдужість, чи простий вирок долі – невідомо. Але знаємо одне,   – кожен з нас повинен чітко розуміти і безпосередньо дотримуватись правил дорожнього руху, ким би ми не були, чи водієм, чи пішоходом.

Сумна статистика автопригод засвідчує невтішні цифри. У  Сокирянському районі на першому місці по виникненню ДТП знаходяться такі населені пункти як Романківці та Вашківці. Саме до Вашковецької загальноосвітньої школи завітав старший інспектор відділу з безпеки дорожнього руху – Березан С.М., який для учнів навчального закладу детально розповів про поводження на дорозі та про безпеку руху загалом. Відрадно, що школярі знають ці правила, але знати – мало, потрібно і дотримуватись. Сергій Миколайович і на практиці показав маленьким вашківчанам, як слід переходити дорогу. Сподіваємось, що ця наука піде тільки на благо і підростаюче покоління таки навчиться цінувати та берегти своє життя і сумні, трагічні моменти з історії села Вашківці залишаться в минулому.

Як відомо, «Життя – це рух»! Але рух тільки вперед, для розвитку, самовдосконалення, самопізнання, рух до вершини простого людського щастя та радості. Нікому з нас невідомо, що ж чекає нас завтра, але знаємо одне – сьогоднішній день даний нам для того, аби прожити його по-справжньому, в добрі, любові, взаєморозумінні і з надією на краще. Тож, які б випробування не готувала нам доля, які б небезпеки не чигали на кутах, завжди бережімо себе і своїх рідних та близьких, аби недолугий випадок чи прикра випадковість не позбавили нас безцінного – ЖИТТЯ.