Бібліопікнік “Книга збирає друзів!”

Літні канікули у розпалі. А зустріч з книгою – це завжди свято! У Сокирянській районній дитячій бібліотеці відбувся справжній  бібліотечний пікнік, на який завітали найактивніші читачі бібліотеки.

Діти скуштували різномaнітні книжкові «чaстування» з цікавими нaзвами: «пізнавальний гарнір» – (знайомство з бібліотекою); “коктейль казковий» (відгадування загадок); «десерт фірмовий» (гра в цікаві ігри ); «національна страва» (перегляд газет та журналів ); асорті на чарівному книжковому килимі» (перегляд книг ).

І, звичайно, який же пікнік проходить без ласощів? Бібліотекарі пригощали ягодами, печивом, смачними цукерками. Також, у кожної дитини була можливість смакуючи солодощами поділитись враженнями від відпочинку та прочитаного.

Бібліопікнік проминув непомітно, весело і цікаво. Цей день був ще одним яскравим моментом літнього життя дитячої бібліотеки, коли користувачі змогли проявити свої здібності , отримати радість від спілкування з літературними героями, друзями і розважитися на всі сто відсотків.

 

 Тетяна Іконен,

завідуюча районною дитячою бібліотекою