Благоустрій села – спільна робота василівчан

Щорічно з весною активно оновлюються  вулиці, сквери, придорожні смуги, прибудинкові території  та громадські місця придністровського  села.

Згідно програми соціально-економічного розвитку сільською радою передбачаються кошти на  щомісячне вивезення побутових відходів від господарств громадян, прогортання  та ремонт доріг з гравійним покриттям, забезпечення заходів при виникненні надзвичайних ситуацій, закупівлі будівельних та ремонтних  матеріалів. Але крім матеріалів необхідні люди , які будуть виконувати певні види робіт та  необхідні заходи. Для цього сільською радою укладається угода з окремими громадянами на  виконання робіт по ремонту та благоустрою. Всі установи та організації села, школярі, сільські депутати та односельчани, які стоять на обліку в Центрі зайнятості провели прибирання, побілку дерев та бордюрів на закріплених територіях, біля пам’ятників  та кладовищах.

Вивезенням відходів та сміття від громадян займається сільвиконком з власниками тракторів, які по черзі, безкоштовно, своїм транспортом виконують ці роботи. Нинішнього року було проведено підгортання та залуження стихійного сміттєзвалища. Прогрейдеровано дорогу в урочище Василівський Яр за маршрутом руху шкільного автобуса. Висаджені молоді сосни на сільському стадіоні. Повністю прочищено  від порослі та сухих дерев один квартал старого кладовища. Наразі триває  підкошування трави на придорожніх смугах. Спільними силами  і надалі буде підтримуватися порядок в наших селах.

 

   Землевпорядник  сільської ради

Галина Петрівна Мікірін