Близько 30 жителів району отримали статус учасника бойових дій в зоні АТО

Стан надання повного спектру пільг учасникам бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції обговорено в ході наради першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Бойка з представниками органів соціального захисту населення.

За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації нині 26 жителів району – військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції на сході України, офіційно отримали статус учасника бойових дій. Наразі вони оформили та користуються всіма гарантованими державою пільгами, яких  відповідно до чинного законодавства нараховується понад двадцять видів. Основними з них є пільги на оплату за користування комунальними послугами, енергоносіями, телефонним зв’язком, безкоштовне зубопротезування та санаторно-курортне лікування, оздоровлення дітей в таборах області та України, їх безкоштовне харчування в закладах освіти та низка інших.

Загалом, за оприлюдненими Міністерством оборони України даними, майже 55 тисяч військовослужбовців та працівників ЗС України, які брали участь в АТО, отримали статус учасника бойовихдій.

Резюмуючи результати наради,Олексій Бойко наголосив керівникампрофільних служб району на необхідності всебічного сприяння учасникам бойових дій у питаннях оформлення та отримання повного кола гарантованих державою пільг. «Ці люди та члени їх сімей повинні відчувати максимальну увагу та турботу держави» – зазначив О.Бойко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 2 =