«Бригантина» завершила своє цьогорічне захоплююче плавання

Уже вкотре юні таланти, дослідники, туристи та активісти Сокирянщини запалили прощальне в цьому році вогнище в районному наметовому таборі «Бригантина», що функціонує на базі туристичного комплексу «Услад».

Діти провели десять незабутніх днів,  сповнених щирими емоціями, корисною інформацією, романтикою та натхненням.

21 липня відбулося довгоочікуване  урочисте відкриття наметового табору, в якому взяли участь голова районної державної адміністрації Петро Бескупський, заступник голови районної ради Олексій Бойко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Галина Рябко. Посадовці привітали юних жителів району та побажали їм гарного настрою і яскравих вражень.

А далі потяглися насичені та цікаві дні відпочинку. Спочатку діти ознайомилися із територією ТК «Услад».  Вільний час проводили, граючи  в інтелектуальні ігри, проводили географічні квести. Відпочивальників також навчали надавати першу медичну допомогу.

Дітки були забезпечені 4-х разовим харчуванням, кошти на яке були виділені із районного бюджету.

Щодня організовувалися спортивні, туристичні та творчі змагання. Цікавою видалася велопрогулянка до наскельного монастиря, що у селі Галиця.

Хлопці та дівчата активно грали у водний футбол та підкорювали байдарки.

Протягом відпочинку дітям посміхалася і погода, тож ті вдосталь накупалися у річці та басейні, а також мали змогу позасмагати на чудово облаштованому пляжі.

У вільний від змагань час «бригантинці» облаштовували місця для відпочинку, а надвечір милувалися неймовірним заходом сонця.

Десять днів промайнули швидко, та у пам’яті дітей їх літній відпочинок ще довго відгукуватиметься хвилинами радості спогадів.