«Бригантина» знову запалила у 20-ти юних серцях любов до наметового, табірного відпочинку

Весело, активно, корисно та завзято промайнув літній відпочинок обдарованих школярів Сокирянщини. У скарбничці вражень та незабутніх подій – поповнення. Позаду – дружні та теплі обійми наметового табору, вечірніх розмов біля вогнища, нових знань та знайомств.

Минулого тижня розпочав свою роботу наметовий табір «Бригантина», що згуртував 20 вмілих, талановитих, спортивних, ерудованих школярів Сокирянщини у гостинних обіймах ТК «Услад». Директор РЦТДЮ Наталія Кулій та її колеги в черговий раз розпланували для своїх вихованців неймовірні дні дозвілля.

5 липня відбулося урочисте відкриття осередку відпочинку, оздоровлення та навчання. Привітали цьогорічних «бригантинців» голова районної ради Василь Козак, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Галина Рябко та інші поважні гості.

Звичайно, не залишили дітлахів без подарунків. Відділ освіти пригостив усіх шоколадом, морозивом та фруктами. Також дарували спортивний інвентар та інші цінні та необхідні у таборі речі. Василь Козак презентував відпочиваючим школярам гітару, аби їх табірні, вечірні вогнища стали цікавими та романтичними. А від себе особисто – миті драйву та адреналіну. Адже після урочистого відкриття на дітей чекав сюрприз – катання на водному мотоциклі, «банані» та катері. За водія – Василь Васильович. А далі розпочався «календарний біг» неймовірних днів відпочинку, наповнених емоціями, подіями та заходами.

По-особливому автентично, традиційно відсвяткували на «Бригантині» Івана Купала. Дівчата плели вінки, які згодом пускали на воду, ворожачи на судженого, а хлопці – розпалювали багаття, майстрували опудало Марени.

Не обходилися також і без спортивних змагань. Зокрема, демонстрували свої здібності у техніці пішохідного туризму. Цікаво було спостерігати за фігурним водінням велосипеда. Юнаки та дівчата вправлялися також у стрільбі.

Серед плану заходів також були різного роду змагання на ерудицію. Свої знання «бригантинці» демонстрували в історичному квесті «Козацькому роду – нема переводу».

Ну і, звичайно, не обійшовся цікавий відпочинок без купання у Дністрі, басейні туркомплексу та засмагання під теплими променями літнього сонечка. Діти були забезпечені повноцінним, корисним 5-ти разовим харчуванням. Щодня ласували соками, фруктами та солодощами. Кошти на це були виділені із районного бюджету.

Сьогодні табір «Бригантина» згортає свої вітрила. Ще одна зміна завзятого, активного, корисного відпочинку добігла кінця. Проте емоцій, вражень, радості та завзятого ентузіазму вистачить цьогорічним відпочивальникам на ввесь наступний навчальний рік.

Сьогодні вони, переможці та призери обласних олімпіад, конкурсів, змагань, конференцій, говорять «Бригантині» – до побачення та мають надію, що у наступному році знову зможуть стати частинкою дружньої родини, що активно відпочиває, оздоровлюється, навчається та працює на берегах ласкавого Дністра, в комфортних умовах, які радо надає ТК «Услад».

Після урочистого закриття 20 школярів та їх наставники вирушають у 3-х денний похід. Цікавими маршрутами понесуть у своєму серці любов до «Бригантини», що жеврітиме світлими спогадами радісних та неповторних митей відпочинку.