БУДІВНИЦТВО ДНІСТРОВСЬКОЇ ГАЕС: ЯК ТРИВАЮТЬ РОБОТИ ТА НАД ЧИМ НАРАЗІ ПРАЦЮЮТЬ?
«Хочу подякувати усім без винятку учасникам справді історичної події на Дністровській ГАЕС — успішного монтажу 120-тонного робочого колеса у шахту гідроагрегату № 4, яке здійснили спеціалісти українських заводів-виробників», – саме так 12 листопада розпочав засідання штабу з будівництва Дністровської ГАЕС генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота.
І одразу зазначив: «Ми всі повинні чітко і неухильно дотримуватись затверджених графіків виконання робіт, аби наступного року до Дня Незалежності України розпочати перші пускові операції, а до Дня енергетика – успішно здати в експлуатацію четвертий гідроагрегат Дністровської ГАЕС. Ми вже демонстрували державі свій професіоналізм і потужність дій команди при запусках перших трьох гідроагрегатів. Тож ми зможемо!»
Під час проведення штабу очільник компанії цікавився питаннями якості токопроводів українського виробництва, дотриманням теплового режиму у машзалі та підтриманням комфортних умов праці. Значну увагу на засіданні було приділено питанню фінансування та виконанню інвестиційної програми.
«Чітко і послідовно виконувати підписану і затверджену інвестиційну програму, – з такою вимогою звернувся до всіх учасників будівництва директор філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василь Субота. – Аналізуємо, коригуємо і чітко готуємо програму виконання робіт І і ІІ черг будівництва».
У свою чергу генеральний директор Консорціуму «НВО «Укргідроенергобуд» Валентина Зіміна зауважила, що всі зусилля направлені на своєчасний початок пускових операцій.
Про пріоритетні акценти в роботі задля успішного пуску гідроагрегату № 4, скоординований підхід до виконання усіх затверджених графіків йшлося у виступі радника генерального директора компанії Віктора Кожокаря.
Також під час засідання учасники обговорили питання виплати заробітної плати у субпідрядних організаціях по І та ІІ чергах будівництва.
Наприкінці засідання штабу до керівництва компанії звернулись представники місцевої влади, подякувавши очільнику товариства за встановлення якісного дорожнього покриття між Сокирянами та Новодністровськом за кошти Укргідроенерго.
Інна ГОНЧАР
Фото Володимира ЖУКА
Фото Володимира ЖУКА