Буковинець, який незаконно ловив рибу на Дністровському водосховищі, відшкодував збитки

Двоє осіб завдали збитків рибному господарству України на 3 026 грн.

Буковинець, який ловив на Дністровському водосховищі рибу забороненим знаряддям, відшкодував завдані державі збитки. Про це повідомляє Чернівецький рибоохоронний патруль.

Так, улітку 2020 року біля села Вороновиця Кельменецького району двоє осіб рибалили із металевого човна за допомогою сіток. Вони встигли виловити три окуні, двадцять одну плітку та сім лящів, завдавши таким чином збитків рибному господарству України на 3 026 гривень.

Кельменецький районний суд Чернівецької області визнав громадян винними у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства).

Суд оштрафував одного правопорушника на 340 гривень та зобов’язав сплатити 420 гривень 40 копійок судового збору на користь держави, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю правопорушника, а іншому, оскільки він не досяг повноліття, оголосив попередження. До порушників було написано листи-претензії з пропозицією добровільного відшкодування завданих збитків, які оцінили у 3 026 гривень. У результаті один із правопорушників сплатив половину зазначеної суми до державного бюджету України