Буковинське віче: 100 років тому людей ПОЧУЛИ. А що зараз?

На Сокирянщині урочисто відзначили 100-річчя Буковинського віча – найвизначнішої події в історії українського населення нашого краю, коли вирішилася доля нашої державної приналежності, коли кожен наш земляк самовизначився та обрав шлях об’єднання та цілісності.

Сьогодні, напередодні столітньої дати, жителі Сокирянського району зібралися вшанувати пам’ять тих буремних, але таких знакових та величних для буковинців часів. У святковій залі, в дружньому колі єднання переглядали історичні хронічки, слухали поезію, надихалися піснями та танцями представники влади Сокирянщини, трудові колективи, керівники установ та організацій, волонтери, аматори сцени – громадськість, що вшановує великолітню дату самовизначення.

Зі словами вітань до присутніх звернулися очільники районної влади – Петро Бескупський та Василь Козак. Наголосили на важливості усвідомлення величезної значущості події, що сто років тому засвідчила десятитисячні одноголосся про приналежність Буковини до єдиної держави – Україна.

З нагоди цього свята кращих представників нашого району нагородили ювілейними медалями до 100-річчя Буковинського віча. Відзначили ветеранів війни та праці, учасників бойових дій на Сході України, волонтерів, активістів, педагогів, лікарів, робітників, керівників служб району, працівників галузі культури. Усі вони у своїх сферах щоденно працюють чи віддали усі молоді роки на благо нашої держави, задля людей та світлого майбутнього.

Опісля усіх присутніх вітали аматорські колективи нашого краю. Подарували гостям запальні мелодії щирих українських пісень. У доброму гуморі, у колі колег, друзів та однодумців відсвяткували величну дату історії нашого народу.