Бурбак розпочав на Сокирянщині свою агітацію з порушень?
IMG_1650

20 червня кандидат у народні депутати Максим Бурбак намагався зустрітись з виборцями на Сокирянщині. Попри те, що,  як він сам нещодавно повідомляв Президенту України, що має юридичну освіту, напевне,  свідомо на старті агітаційної кампанії «витер ноги» об Закон України «Про  вибори народних депутатів України».

Напередодні, як стало відомо журналістам Північно-Бессарабського інформаційного порталу, посібники фронтовика надіслали на електронні адреси Вашковецької ОТГ та Шебутинецької сільської ради листи з графіком «Зустрічей кандидата по мажоритарному округу №204 Максима Бурбака з електоратом Сокирянщини».

IMG-f85c4025433a811ef6b5925a92529de1-V

Причому,  Максим Бурбак, або ж хтось на його вимогу,  самовільно визначив місця зустрічей  та відповідальних за них – керівників органів місцевого самоврядування. Якщо у Вашківцях і Шишківцях побачення кандидат призначив у будинках народної творчості і дозвілля, то в Шебутинцях взагалі у адмінприміщенні сільської ради, що,  як на нашу думку, грубо порушує вимоги статті 74 нинішнього Закону.

IMG-b88582ba102754cfc5ea4615147b64d2-V

Звичайно, жодних договорів на оренду адміністративних приміщень ніхто журналістам не представив, втім і коштів, скоріш за все, сільські ради від Максима Бурбака не отримали. Як по іншому, тож,  якби з бюджету, а так власні потрібно витрачати, а до цього фронтовик ніяк не звик.

Тож закони 5 років Максим Бурбак приймав для нас з вами, а от йому, напевне,  не пристало їх дотримуватись.