Бурбак залучає неповнолітніх до агітації?

Гібридна інформаційна віна на Чернівеччинні напередодні парламентський виборів досягла свого апогею. Ставки досить високі, тому кандидати «мобілізували» всі наявні методи і ресурси. Стара, «прогнивша» влада намагається використати будь-який інформаційний привід. А факти, як завжди, подають у перекрученій формі. Чергова «інформаційна бомба» – розміщена на обласних ресурсах під гучним заголовком «У Чернівецькій області голова Сокирянської районної ради влаштував “розбірки” з групою волонтерів, які розповсюджували агітаційні матеріали на підтримку одного з кандидатів у народні депутати». Тут автори повідомляють, що  волонтерка Максима Бурбака – Дарія Пальчик, причому,  уточнюючи, що дівчина є повнолітньою, поскаржилась, що ніби голова Сокирянської районної ради Василь Козак  вимагав у агітаторів показати паспорти, а також погрожував піти в їхні навчальні заклади і докласти зусиль, щоб їх вигнали.

Не забарився з своїм коментарем і Максимко Бурбак.

Начебто потерпілі, звернулись і до правоохоронних органів, хоча згодом з’ясувалось, що агітатори були неповнолітніми.

Повний запис подій, що відбулися у селі Ломачинці розмістив на своїй сторінці в мережі “Facebook” заступник голови Сокирянської районної ради Олексій Бойко.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002193628633

На відео самі “волонтери” зазначають, що тираж на друкованих агітаційних матеріалах не зазначено, а на вигляд дівчатка – зовсім не повнолітні.

Відтак голова Сокирянської районної ради Василь Козак звернувся до правоохоронних органів з проханням встановити осіб та їх вік, що здійснювали агітацію у Ломачинцях.