Ремонтували службову автівку Новодністровської міськради, чи ні?

У лютому минулого року заступник голови Новодністровської міської ради Ігор Нажига став учасником ДТП. Чиновник тоді порушив правила дорожнього руху, в результаті чого сталося зіткнення транспортних засобів. На щастя, з людей ніхто не постраждав, значних пошкоджень зазнала тільки службова автівка «Шкода Октавія».

Нажига тоді зробив заяву, що власним коштом поремонтує службовий транспорт. Тільки позитивний результат заставляв себе довго чекати. Нагадаємо, що влітку після ДТП активісти знаходили розтрощену машину на закинутих автостоянках, довгі місяці ніхто не брався за її ремонт.

https://www.facebook.com/danyliukm/videos/10219745180885544/

Під натиском новодністровців Ігор Нажига таки «відремонтував» службовий транспорт. Але вже сьогодні вражають нові факти. Ніякого ремонту, можливо, і не було?

Наші журналісти отримали копію звернення новодністровського активіста, громадського діяча Миколи Данилюка до правоохоронців краю. У ньому йдеться про те, що Ігор Нажига, можливо, замінив пошкоджену автівку на нову, привезену з-за кордону. Простішими словами, у службовій «Шкоді», можливо, було здійснене втручання у номерні агрегати. Як кажуть автолюбителі, «номери перебили» на закордонного клона.

Достовірність цих припущень тепер вияснятимуть правоохоронці. А журналісти беруть це розслідування на контроль. Адже мова йде про, можливо, серйозні порушення норм закону.

Напевне, саме тому чиновники міськради, незмінні “борці за справедливість” так обурюються, що часи беззаконня і вседозволеності закінчуються. Не хочеться відповідати за кримінальні правопорушення?

То ж заява Данилюка до поліції – вона перед вами, а останнє слово у цій справі – за правоохоронцями… Невже автомобіль такої представницької структури місцевого самоврядування  «порушив закон»….