Черговий прокол у Сокирянах за бюджетні кошти

Продовжує дивувати Сокирянців місцева влада. Здавалось би, проста, але необхідна справа – забезпечення якісного і цивілізованого  вивезення твердих побутових відходів з центральної частини міста розтягнулась у термінах, та більше того, стала багаторазовою темою для сарказму та гумору місцевих жителів:  то одночасно будочки без попередження та роз’яснення почали з’являтись у різних куточках міста, то неуважні сокирянці наносили собі травми об гострий дах місць для сміття, так тут ще діри з’явились в дахах цих тимчасових, і недешевих витворів будівельного мистецтва.

Як дивно було спостерігати пересічним містянам, як після «використання» (за даними офіційного сайту Сокирянської міської ради) 145 тис. грн. бюджетних коштів на майданчики для розташування сміттєвих контейнерів і встановленні їх по всьому місту, великоповажна та багаточисельна комісія з міськради, комунального господарства та виконавців робіт  вирішила перевірити зручність та практичність споруди. Як не намагався водій утилізаційного автомобіля, – не вдавалось йому автоматично забрати повний сміттєвий бак з-під даху. Біда та й годі. Бюджетні гроші потрачені, роботи обліковано і матеріали списано, а результат? Хто мав контролювати з більше ніж півсотні службовців Сокирянської міської ради цей процес? Чи не можна було перевірити придатність першого майданчика, а потім будувати інші?

Та не біда, вихід є – «заслужений будівельник» врятує всіх: дірки в дахах зробить і викреслить зайві будматеріали з кошторису, а натомість йому ще земельки дадуть , якщо забажає, то прямо в центрі міста, перед його ж магазином, по вулиці Перемоги, всього за п’ятирічний розмір орендної плати. І обов’язково, що б ніхто про це не знав.

Чекаємо нових кумедних сміттєвих історій, наприклад, як автомобіль з минулого віку, яким так хизувалась міська влада,  і який уже не вдається кілька місяців почати експлуатувати,  почне зручно і майстерно забирати сміттєві баки.