Членів Сокирянської міської виборчої комісії можуть притягти до криміналу

Не секрет, що нині Сокирянська міська рада працює не в повному складі. Всі пам’ятають демарш кандидатів у депутати від Аграрної партії України, яка виборола найбільше депутатських крісел у Сокирянській міській раді. І завдяки реєстрації всього лише одного депутата від цієї політсили Анатолія Харабари було розблоковано роботу органу місцевого самоврядування, принаймні, так стверджував равлик.

Однак, виявляється все зовсім не так. Відповідно до інформації, розміщеної на офіційному сайті Центральної виборчої комісії, на якому регулярно вносяться зміни, стосовно і депутатів Сокирянської ОТГ (для прикладу вилучено  зі складу ради депутатів Ігоря  Гангала та Руслана Твердушкіна, які добровільно склали повноваження), крім Анатолія Харабари  зареєстровані депутатами Сокирянської міської ради ще 8 представників Аграрної партії України: Наталія Пижівська, Марія Шпанюк, Надія Бабін, Ярослав Чорний, Лариса Селезньова, Анатолій Настасій, Василь Маковійчук та Андрій Продан.

Відповідно до Закону повноваження реєстрації депутатів Сокирянської міської ради належать міській виборчій комісії. Відтак,  ТВК мала б  проінформувати Центральну виборчу комісію про реєстрацію депутатів, або їх заміщення та надати копії рішень. Тож чому не внесені зміни?

Днями  до рук журналістів потрапив цікавий лист, в якому член ЦВК О.Діденко повідомляє, що Сокирянська міська виборча комісія проігнорувала звернення ЦВК та не надала необхідних документів (ну, це в стилі наших міських посадовців). Відтак головний виборчий орган країни  повторно звернувся до членів міської виборчої комісії та нагадав, що у разі подальшого  порушення виборчого законодавства члени ТВК будуть притягнені до дисциплінарної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

Тож чи варто членам Сокирянської міської виборчої комісії виконувати, на нашу думку, злочинні вказівки равлика або чорного, тим самим наражаючи себе на загрозу отримати кримінал , – вирішувати їм самим.

Що буде далі, ми побачимо вже скоро.