Члени громадської організації «Братське плече» обговорили нагальні проблеми

В залі реабілітаційного центру члени районної громадської організації учасників АТО «Братське плече» зібралися, щоб обговорити Статут організації, обрати раду організації та розглянути проблемні питання, які виникають в хлопців і членів їх родин.

Як зазначив керівник організації Тарас Гайдей організація вже легалізована згідно чинного законодавства, має свою печатку та банківський рахунок і готова, при потребі, вирішувати питання військовослужбовців, які захищають територіальну цілісність нашої країни. Відтак, хлопці обрали раду організацію, визначилися з першочерговими завданнями. Говорили про  свої права та соціальні гарантії, а також допомогу пораненому побратиму – земляку, який потребує операції та лікування.

Задля оперативного реагування на проблеми учасників АТО в зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Бойко, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Наталія Гладка, представники відділу Держземагентства у Сокирянському районі, які надали роз’яснення щодо порядку надання соціальних пільг зазначеної категорії громадян, надання земельних ділянок, вирішення питання оздоровлення дітей учасників АТО тощо. Представники райдержадміністрації запевнили, що всі звернення учасників антитерористичної операції і надалі не залишаться поза увагою, будуть розглядатися в першочерговому порядку з обов’язковим вирішенням.

На завершення члени організації підвели підсумки конкурсу на кращу емблему та вірш про районну організацію «Братське плече», оголошеному серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 6 =