Члени профспілок з Сокирянщини взяли участь у Національній акції протесту

17 жовтня 2018 року   представники профспілкових організацій з усієї країни вимагали від уряду забезпечити розвиток вітчизняного виробництва. У Міжнародний день боротьби з бідністю у Києві відбулася грандіозна всеукраїнська акція протесту.

За  різними підрахунками, у мітингу взяли участь до 20 тис. працюючих різних сфер. Буковину представили біля 200 профспілчан. Зібрались члени профспілкових організацій біля парку Шевченка, після чого організованою ходою  рушили Хрещатиком до урядового кварталу й зупинився під будівлею Кабміну.

Вони розмістилися на вулиці Грушевського та в парку навпроти урядової будівлі.  Причому, жодних партійних лозунгів серед учасників мітингу не було. Основними вимогами, які висунули мітингарі, були: стимулювання і  розвиток вітчизняного виробництва та створення нових робочих місць в Україні,  зупинення відтоку робочої сили з країни та  недопущення підвищення цін на споживчі товари, природний газ і тарифи на житлово-комунальні послуги та транспорт.

Учасники Всеукраїнської профспілкової акції протесту також вимагали значного підвищення розміру мінімальної  заробітної плати.

Журналісти  Північно-Бессарабського інформаційного порталу взяли ексклюзивне інтерв’ю у голови  Чернівецької обласної ради профспілок  Володимира Шкварковського, який повідомив, що, на його думку, акція вдалась і вона вчергове продемонструвала єдність профспілок.

За словами Володимира Антоновича, делегація представників профспілкових організацій зустрілись з віце-прем’єр-міністром України Павлом Розенком та міністром соціальної політики Андрієм Ревою та передали вимоги.

Також Володимир Шкварковський  додав, що у разі неврахування вимог профспілок впродовж місяця акції протесту будуть продовжені.