Чоловік ломачинецької старости Петрик незаконно заволодів деревиною підприємства, де працював
495

Порушення закону, недбале ставлення до державного майна, несумлінне виконання службових обов’язків – такий слід залишив по собі вже нині колишній лісівник, чоловік ломачинецької «старости» Наталії Петрик. Цей чималий список порушень виявила державна лісова охорона спільно з представниками поліції.

Михайло Петрик пропрацював у лісовому господарстві близько 10 років. Невідомо скільки порушень за цей час скоїв нечистий на руку лісівник, та коли виявили очевидні злочини, шкоду державі рахують тисячами гривень. Про незадовільне виконання службових обов’язків мова вже йшла давно, адже, глянувши на довірений чоловікові лісовий масив, так званий обхід, серце кров’ю обливається… Всюди сміття, непотріб, ліс перетворився у суцільне стихійне сміттєзвалище. Стає очевидно, що лісівник Петрик зарплату отримував задарма, адже за масивом не слідкував. Можливо, як і його славетна дружина, займався «корисними» справами для родини у вотчині – в Ломачинцях, де підспівував їм «реформатор і аматор» Нажига… Всі перелічені особи давно відомі нам як прибічники цікавого способу життя, в основі якого – пусті обіцянки, прибирання до рук чужого майна та вихваляння… Як і дружина-старостиха, Петрик ніколи не мав авторитету і підтримки, знали всі про його вдачу нечистого ділка, якого, як і вищеперечислених, «благословляв» колишній благодійник Максим…  Більше того, саме на цьому обході лісова охорона виявила допущення працівником самовільних рубок. Знищено майже 1,5 куба лісу, фінансова шкода підприємству – 4634 гривні.

Вже згодом правоохоронці та лісівники з’ясували, що Михайло Петрик особисто викрав 4,3 куба лісопродукції, зокрема, сосни. Шкода, яку наніс лісгоспу злочинець, – 4500 гривень. Про похабне ставлення до роботи свідчить і стан службового житла, яке було надане колишньому лісничому. За будиночком на лісовому кордоні ніхто не стежив, роботи по облаштуванню території теж не виконувалися… А ось ділянка на березі Дністра, яку, до речі, сім’я Петрик отримала саме за часів головування пані Наталії у Ломачинцях, милує око… Ошатна хатина, доглянуте обійстя, мальовничий краєвид… Але ж власне, це не довірене тобі державою…

IMG-c83267ee40f2d70818cf63f9cfd94226-V IMG-f58e35a9205c8ed534d1b86a3a188f14-V

Виявивши усі ці порушення, адміністрація лісгоспу звільнила Михайла Петрика із займаної посади. Тільки хто відшкодує збитки  підприємству, а головне – природі? Похабне ставлення до своєї роботи «вилізло боком» лісу! Саме так безкарність породжує вседозволеність! Але… Часи безкарності і кришування –  відійшли разом з тими керманичами, то ж , можливо, такі Петрики відповідатимуть за нечесні руки і продані душі, розкрадений ліс і нанесення шкоди державному та громадському майну.