Чи має громадянство іншої держави Максим Бурбак?
IMG-e92096ffe47f6d460dc8bc9cc3c2d647-V

Днями з Високої трибуни верховної ради кандидат у депутати, і поки що голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак повідомив сенсаційну, як для нього, інформацію – у 204 окрузі в парламент балотуються відразу двоє людей з іноземним громадянством.

Всі охочі можуть ознайомитись зі слізною бровадою Максима Юрійовича, як іноземні громадяни заважають йому отримати мандат нардепа нижче за текстом.

Посилаючись на місцеві ЗМІ,  Максим Бурбак,  ймовірно,  намагаючись прибрати конкурентів, звинуватив   двох своїх опонентів – кандидатів у народні депутати Анатолія Паланійчука та  Валерія Божика у подвійному громадянстві. За наче б то справжніми документами, які пан Бурбак оприлюднив, ці особи є громадянами Румунії.

Після цього в мережі Фейсбук журналіст Михайло Шморгун розмістив аналогічну анкету громадянина Румунії з  фото Максима Бурбака. До того ж,  мережею неодноразово розповсюджувалась інформація про підданство Великобританії Максима Юрійовича.

На нашу думку,  жодна особа, яка присягала на вірність, крім України іншій країні,  не може виконувати функції держави, тим більше, бути обраним у законотворчий орган. Тож  у світі нових обставин закликаємо кандидата у депутати Максима Бурбака бути до кінця чесним і відвертим з виборцями та надіслати до правоохоронних органів і ЦВК ще одне звернення, про перевірку можливих фактів громадянства іншої держави і його, кандидата у депутати Максима Бурбака.