Чи приїде у Новодністровськ новопризначений очільник обласної державної адміністрації Сергій Осачук?
1574680289_76933490_429128304659046_5640874840995921920_n

Днями у «місті енергетиків» та у соціальних мережах з’явилися оголошення про приїзд  голови Чернівецької  ОДА Сергія Осачука. Як зазначається, на зустріч із очільником виконавчої влади області запрошують  містян новодністровські активісти 12 грудня о 12 годині до адмінприміщення міської ради. При цьому, закликають звернути увагу Сергія Осачука на проблеми, які зобов’язана вирішувати влада міста, однак, цього не зробила. Зокрема, маються на увазі питання подальшого функціонування міської лікарні, стану комунальних доріг та вартості послуг водопостачання.

изображение_viber_2019-12-11_13-51-23 изображение_viber_2019-12-11_13-51-04

Поки що жодних офіційних підтверджень про виїзд Сергія Дмитровича ми не знайшли. Тож однозначно стверджувати, що ця зустріч відбудеться не можна. Натомість, з власних джерел нам стало відомо, що наразі пан Осачук перебуває у Києві з метою вирішення нагальних проблем області.

Для чого ж тоді активісти оприлюднили такі оголошення? Зрозуміло, попри солодкі обіцянки деяких посадовців та депутатів Новодністроської міської ради про успішність громади та райдужні перспективи, населення, вочевидь, незадоволене результатами господарювання, а особи, які зайняли владні крісла, непевне, не відробляють ті величезні суми, що виділяються з бюджету на оплату їх праці та ще й намагаються перекласти відповідальність на інші плечі. Тож очевидно, що закликом про приїзд новопризначеного керівника виконавчої крайової влади активісти намагаються звернути увагу на проблеми міста, що чекають негайного вирішення.

Однозначно, перший візит Сергія Осачука в Новодністровськ стане значимою подією. Тож містянам не варто нехтувати нагодою, ЯКЩО ВОНА ВСЕ Ж ТАКИ ВИПАДЕ, поспілкуватися із новопризначеним очільником облдержадміністрації. Тим більше, як свідчать коментарі дописувачів у соцмережах, новодністровцям є що сказати! Безперечно, новий голова переймається турботами жителів «міста енергетиків», але вирішити може тільки питання, що у його компетенції. Натомість проблема неефективної влади Новодністровська – це результат того, що люди самі посадили у крісла тих посадовців, які, перш за все, думають про власний добробут.