Чи усвідомлюють посадовці Новодністровська, що вони коять?!.

Ганебна, кричуща поведінка представників влади Новодністровська сьогодні знову вражає. Як стало відомо журналістам ТРО «Сокиряни» із власних джерел, Новодністровська міська рада відмовилася фінансувати харчування поліцейських, рятувальників та нацгвардійців, які вже тривалий час несуть службу на карантинному блокпості, що встановлений біля Дністровської ГЕС на перетині Чернівецької та Хмельницької областей.

Позавчора, 19 травня, чиновники міськради відмовилися оплачувати сніданки, обіди та вечері для постових. Відтак, хлопці в той день вже не отримали обідів.

Нам стало відомо, що, на щастя, цю проблему оперативно вирішили представники влади району. Домовившись із постачальниками їжі, в той же день, ввечері чергові посту отримали посилену вечерю, щоб компенсувати «голодний обід».

За коментарем щодо цієї ситуації ми звернулися до першого заступника голови Сокирянської РДА Олександра Янчака. Він підтверджує, що дійсно, цей прикрий факт мав місце, але оперативно зреагувавши, цю проблему районна влада вирішила.

Нам також вдалося поспілкуватися з одним із чергових, який був на посту 19 травня. Не на камеру він підтверджує, що дійсно в той день вони із колегами залишилися без обіду. Чому так сталося, каже, що не розуміє. Вони просто виконують свою роботу.

Так, дійсно, поліцейські, нацгвардійці, рятувальники щодня посилено несуть службу на карантинному блокпості, постійно наражаючись на небезпеку, бо спілкуються та пропускають через кордон областей чимало людей. Вони – на рубежі небезпеки, адже вірус підступний і може підстерігати будь-де.

Тож тепер – питання до новодністровських посадовців! Невже, жага збереження влади та бажання відірвати ласі шматки земель навколишніх сіл затуманюють ваш розум настільки, що через це змушені страждати люди, що нас охороняють? А, можливо, це і є підступна помста за те, що вартові блокпосту не дали вам, «ділові ініціатори акцій», порушити правила карантину і представити Києву власні амбіції, беззаконня і надумані рішення?..

Ще одне питання, що також турбує, як ці ж посадовці можуть порушувати рішення Чернівецької ОДА? Адже відповідно до протоколу №21 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, саме на Новодністровську міську раду було покладене зобов’язання забезпечувати пост гарячим харчуванням.

Сьогодні ці чиновники «апелюють» до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, скаржаться на Чернівецьку ОДА, яка підтримує бажання та враховує думку людей. Та чи знає пан міністр, що ці ж «крикуни» залишили без їжі його підопічних?

Як видно з відео сюжетів, з якими уже познайомилися жителі Сокирянщини, представники Новодністровська останнім часом тільки гастролюють з метою збереження владних крісел, натомість «козачата», як зверхньо називають цих людей, твердо усвідомлюють, що таке обов’язок та відповідальність і здійснюють свої повноваження постійно, без виключень, на благо рідного краю.

А ви, сп’янілі жагою влади, чи зрозуміли всю ганебну суть своїх вчинків, залишивши напризволяще голодними вартових безпеки?!.