Чим займався Равлик на посаді міського голови останні 9 років?

Днями до нас в редакцію місцеві жителі  занесли одну з агітаційних листівок кандидата на посаду Сокирянського міського голови Василя Равлика, які він розповсюджував на місцевих виборах 2010 року. Крім своїх «досягнень», балотуючись вчергове, Василь Равлик розмістив на цій  агітці  витяг з передвиборчої програми та перелічив заплановане собою на наступні 5 років.

З того часу минуло вже майже 9 років, як Василь Равлик протирає штани і розкошує  у кріслі «градоначальника», а більшість питань, записаних у програмі,  і досі не виконані ним.

Відтак по порядку,  Равлик у 2010 році обіцяв побудувати полігон з екологічної утилізації твердих побутових відходів, реконструювати існуючу водопровідну мережу, провести  нові водопроводи, реконструювати та відремонтувати міські дороги, на кінець, завершити переоснащення зовнішнього освітлення міста, благоустроїти міський парк, облаштувати міську лазню, реконструювати міський стадіон.

З цього всього можемо зробити цілком закономірний висновок, або Василь Степанович цинічно брехав і до цього часу не перестає вводити в оману жителів Сокирян, або неспроможний виконувати повноваження, якими його наділила громада.