«Чисті роси» – конкурс, що відкриває нові таланти

Всім відома істина,  – яке покоління підростає сьогодні, – таке і майбутнє нашої держави! І саме завдяки творчим зусиллям педагогів, закладів загальної середньої та позашкільної освіти району, ми можемо по справжньому пишатися своїми вихованцями.  Традиційно, в лютому – березні  проходять тури Всеукраїнського фестивалю – конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», до участі в якому залучаються діти та підлітки віком від 6 до 18 років.   Його мета: патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва, виявлення та підтримка талановитих виконавців, підвищення їх художньої майстерності, залучення до вокального, хореографічного, музичного та естрадного мистецтва обдарованих дітей та молоді, сприяння їх подальшому професійному самовизначенню. Пише сайт Сокирянської РДА.

Днями відбувся підсумковий обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості. Конкурсанти змагались у номінаціях з художнього виконавства, хореографічного мистецтва, літературної творчості, театрального та циркового мистецтва.   В ньому взяли участь представники Сокирянщини: загальноосвітніх навчальних закладів, районного центру творчості дітей та юнацтва.

Маємо призерів – фольклорний колектив «Веселі мітки» Шебутинецького НВК, у номінації «Літературна творчість» почесне друге місце – за Грушак Єлизаветою, ученицею Шебутинецького НВК. Також срібло отримав  театральний колектив Ломачинецького навчального закладу.

Вітаємо учасників та призерів улюбленого всіма фестивалю-конкурсу «Чисті роси»!