Декларація подається обов’язково,якщо зарплата та інші виплати перевищують 120 розмірів «мінімалки»

Громадяни, які в минулому році отримували доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат, або інших виплат і винагород та за цивільно – правовими договорами від двох або більше податкових агентів, повинні подати декларацію про майновий стан і доходи – наголошують фахівці Сокирянської ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області.

Однак, ця вимога стосується лише тих громадян, котрі за підсумками 2014 року отримали зарплату та інші виплати, що перевищують  146 160 гривень.

Якщо загальна річна сума доходів, отриманих від податкових агентів у минулому році у вигляді заробітної плати та за цивільно-правовими договорами не перевищує зазначений показник, та відсутні інші підстави для надання річної податкової декларації, декларація не подається.

Норму щодо подання декларації про майновий стані доходи громадянами, чиї доходи перевищують 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, містить пп. «є» п.176.1 ст.176 Податкового кодексу України.

 

Начальник  ОДПІ                                         Л.В.Серебрянська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 31 = 37