День державної служби – це свято тих, хто служить державі – Україні

Сьогодні, в залі засідань райдержадміністрації відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня державної служби та 19 – ї  річниці Конституції України.

Розпочалися заходи з хвилини мовчання в пам’ять про всіх, хто віддав життя за незалежність та соборність України, хто до останнього подиху боронив мирне життя наших дітей.

– Попри думки, які побутують в суспільстві, хочу сказати, професія державного службовця особлива – з одного боку ми володіємо широкими повноваженнями, а з іншого – несемо подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві, – зазначив в своєму виступі  заступник голови райдержадміністрації Петро Бескупський. За його словами бути державним службовцем нелегко і важливо. Це праця, яка потребує справжньої відданості та бажання служити людям. «Власне, заради людини ми і покликані працювати»,-  наголосив Петро Петрович. Він також зауважив, що сьогодні Уряд робить рішучі кроки для впровадження нових реформ, серед них – реформування державної служби, яке направлені на те, щоб підняти авторитет служби.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Бескупський привітав всіх з 19 – ю річницею Конституції України і зазначив, що конституційний процес ніколи не можна назвати завершеним. Наш Основний Закон, так само як і усі процеси, що відбуваються в країні, потребує нині і потребуватиме в майбутньому певних удосконалень, приведення його у відповідність до суспільних запитів. «Нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини», – наголосив він.

Привітав всіх з подвійним святом і голова районної ради Василь Козак. Він побажав витримки, миру, міцного здоров’я і невичерпної енергії. Кращих державних службовців відзначено  грамотами.

Відтак, слово взяв голова громадської організації учасників АТО «Братське плече» Тарас Гайдей. Військовий привітав всіх з професійним святом та відзначив, що на теренах Сокирянщини учасники АТО відчувають повну і всебічну підтримку та допомогу від районної влади. Він подякував за співпрацю та відзначив подяками організації найактивніших волонтерів району, службовців  райдержадміністрації, керівників установ та підприємств, які беруть постійну участь в допомозі фронту.

На завершення всіх присутніх вітали аматори сцени.

  1. район коментує:

    у кого шо. а у цих свято, главний таманда виступає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 88 = 94