День, що закарбувався в пам’яті десятикласників Сокирянської ЗОШ № 1

Нещодавно у нас – десятикласників Сокирянської ЗОШ №1 відбулася важлива і святкова подія – традиційне вручення учасниками бойових дій  військової форми старшокласникам. Ми приєдналися до всього військового братства, що сьогодні наполегливо вчаться стати майбутніми захисниками України.

Ритуал прийняття військової присяги, як клятви воїна на вірність своєму народові, Вітчизні, існує з давніх-давен. На території України його було започатковано ще у IX столітті.

Юнаки, чітко карбуючи крок, один за одним перед державними та військовими символами, прапорами, переданими випускниками нашої школи, що сьогодні відстоюють незалежність Батьківщини, стримуючи хвилювання, давали клятву сумлінно вчитися і бути гідним звання юного захисника України.

Звучали прості, але сповнені глибокого змісту слова. Складання цієї символічної присяги є точкою відліку, за якою ми, ще сьогоднішні учні, більш глибоко розуміємо здатність і готовність бути справжніми захисниками Вітчизни.

З вітальними словами та настановами виступили директор школи Заришняк Дарія Михайлівна, вчитель предмету «Захист Вітчизни» Вулковський Олександр Гелярійович та наші дівчата-однокласниці.

Завершилось свято спільними фото у військовій формі,  на обличчях

десятикласників – спокій і упевненість, а в очах батьків та вчителів – гордість за своїх синів, учнів. Неповторність моменту, гармонія руху і чіткість ритму стройового кроку. День, який залишиться у нашій пам’яті на все життя.

 

Іконєн Артем,

 учень 10 класу Сокирянської ЗОШ №1