День Святого Миколая – найулюбленіше свято вихованців Романковецького ДНЗ

Настав чарівний і довгоочікуваний день – святого Миколая.  Цієї днини Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! Сьогодні він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання …

День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками.

Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято –  прекрасний шанс упустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити  найкраще !

Така казка завітала і в Романковецький дошкільний навчальний заклад «Чебурашка»  18 та 19 грудня 2019 року.

Напередодні свята , 18 грудня , вихованці середньої групи «Мальви»  запросили святого Миколая  в дитячий садок. Під час музично-розважального заходу «Миколай, до нас в гості завітай» діти співали, розповідали вірші, танцювали. А потім зірочки освітили шлях , а ангели привели  святого Миколая до діток, щоб він їх порадував солодкими подарунками. У кінці свята діти промовили молитву  до святого Миколая та подякували за його хороші справи, які він робить для малят.

19 грудня  на  початку дня в старших  групах «Барвінок» (вихователь Твердохліб Олена Іванівна)  та «Яблунька» (вихователь Шевчук Марія Василівна) було проведено тематичні  заняття «День святого Миколая»  з метою розширити знання дітей про життя святого Миколая та на його прикладі виховувати у дітей доброту, чуйність, гуманність та милосердя. Вихователі  вчили дітей шанувати народні традиції як духовну окрасу народу. Діти поділилися своїми враженнями від того, які подарунки їм під подушку поклав Миколай. І виявилося, що в  дитячому садку живуть слухняні дошкільнята, адже  до кожного з них уночі завітав святий Миколай. За це вони  подякували  йому молитвою .

Дошкільнята середньої групи «Пізнайко» (вихователь Шатрюк Людмила Василівна) показали цікаве дійство з піснями, віршами, молитвами до святого Миколая. Не обійшлося і без витівок маленького чортенятка, який хотів зашкодити святому Миколаю потрапити в садок. Діти   у віршах та піснях попрохали у святого Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини.  На кінець свята малята отримали солодкі подарунки.

Бажаємо всім, щоб День святого Миколая не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою і любов’ю.

Лиса Наталія Петрівна,

завідуюча ДНЗ «Чебурашка» с.Романківці