День волонтера у Сокирянській районній бібліотеці

Милосердя, доброта… Ще з часів давньоруських благодійність була традицією нашого народу. Про це та про історію зародження волонтерства розповіла ведуча години діалогу «Творімо добро разом» Людмила Тимчук, яка проведена з нагоди Міжнародного дня волонтера в Сокирянській районній бібліотеці спільно з районною ветеранською організацією та волонтерським центром «Пенсіонер».

Про волонтерську діяльність в нашому районі, про співчуття до потреб похилого віку та людей з обмеженими можливостями повідала голова Сокирянської районної ветеранської організації Бурдинюк Ніна Олексіївна.

Про роль волонтерства в житті суспільства, про виховання милосердя і доброти вела мову заступник голови районної ветеранської організації, керівник волонтерського центру «Пенсіонер» Голяк Зіновія Дмитрівна та зачитала свої авторські вірші про милість людського серця.

Учасників заходу було нагороджено грамотами обласної та районної ветеранських організацій. Усіх присутніх щиро привітали зі святом волонтерська група Сокирянської районної дитячої бібліотеки «Добру відкриваємо серця» та Настя Корчинська піснею «А що таке щастя?».

На завершення заходу ведуча закликала всіх бути і надалі щедрими своїм серцем в ім’я добра і милосердя.

Присутні з цікавістю переглянули слайд-презентацію про волонтерів України, яку підготував бібліотекар районної бібліотеки Євген Гончар.

Директор Сокирянської ЦБС

Верега В.І.